Redakcja machamy

Tomasz Popłoński, twórca kanału WędkarskiCHALLENGE, założyciel grupy FB Wędkarski CHALLENGE. Na co dzień kierownik działu IT i specjalista ds. bezpieczeństwa sieciowego, z zamiłowania muzyk, grafik no i wędkarz rzecz jasna.


Wędkarstwo jest dziedziną niesamowicie złożoną. Jest to połączenie obserwacji przyrody z olbrzymią ilością niuansów technicznych. Mnogość metod wędkarskich sprawia, że nie jestem w stanie dochować wierności jednej z nich. Stale stawiam przed swoim wędkarstwem nowe wyzwania i to sprawia, że nigdy mi się nie nudzi.


Marcin Działa, autor strony Z pamiętnika Wiślaka, na co dzień inżynier, kierownik robót w firmie zajmującej się konstrukcjami żelbetowymi, interesuję się żużlem, skokami narciarskimi, zaś wędkarstwo jest moim sposobem na życie.

Dzięki wędkarstwu można poznać świat od innej strony, ale też odpocząć od codzienności, z reguły łowię na spinning, ale nie tylko. Do ulubionych gatunków ryb należą bolenie, pstrągi i okonie, ale właściwie każda ryba ma w sobie coś co mnie kręci i motywuje do pracy nad swoim wędkarskim warsztatem.